Wspólny Lublin

Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN" zaprasza do udziału w projekcie edukacyjno-animacyjnym "Wspólny Lublin"

 

Głównym celem projektu jest nieodpłatne przekazywanie wiedzy z zakresu różnych dziedzin (m.in. edukacji, edukacji regionalnej, kultury, historii, sztuki) osobom lub też grupie osób, którzy wyrażą chęć jej pozyskania. Dodatkowym celem jest budowanie wśród uczestników projektu poczucia przynaleźności do wspólnoty gotowej nieść sobie wzajemną, bezinteresowną pomoc.

 

Projekt skierowany jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

 

Zgłoszenie oferty do projektu wiąże się ze zobowiązaniem do jej bezpłatnej realizacji. Realizator nie może czerpać gratyfikacji ofinansowych, czy też korzyści materialnych za wykonanie zgłoszonej przez siebie oferty.

 

Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN" zapewnia wsparcie organizacyjne i merytoryczne w realizacji konkretnych ofert i zapotrzebowań, oraz pomoc w kontakcie pomiędzy realizatorem a korzystającym z danej oferty.

 

Zaproszenie do udziału w projekcie "Wspólny Lublin"

 

Regulamin uczestnictwa w projekcie "Wspólny Lublin"

 

Formularze zgłoszeniowe:

 

Wszelkie zgłoszenia ofertowe jak i pytania proszę kierować do koordynatorki projektu:

 

Monika Czapka

e-mail: [email protected]

tel. 605 070 042

 

 

 

 

                                                                                          PRZYKŁADOWE OFERTY

 

Pogadanki o tradycyjnych metodach fotografii połączone z pokazem zdjęć i narzędzi fotograficznych

 

W warsztatach wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 14, które dowiedziały się m.in. jak wygląda ciemnia fotograficzna, co to jest kamera wieloformatowa, jak wygląda klasyczna odbitka srebrowa i czym różni się od drukowanego obrazu cyfrowego.

 

Występ artystyczny podczas Festynu Środowiskowego

 

Na zapotrzebowanie SP14 odnośnie występów artystycznych podczas Festynu Środowiskowego odpowiedziało wielu chętnych. Na scenie zaprezentowały się m.in dzieci z Przedszkola nr 25.

 

 

 

Warsztaty metodyczne dla nauczycieli bibliotekarzy

 

28 września 2011 roku nauczyciele bibliotekarze z lubelskich szkół wzieli udział w warsztacie metoycznym "E-learning w pracy nauczyciela bibliotekarza" przygotowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie.

 

Historia mówiona dla początkujących

 

W warsztatach wzieli udział studenci Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS w Lublinie, którzy dowiedzieli się m.in. co to jest historia mówiona, dlaczego warto słuchać i rejestrować opowieści, jak przygotować się do zbierania relacji mówionych.